Blog o szydełku i szydełkowych tworach, trochę o książkach i podróżach małych i dużych.
Jaka słodka foto sesja!!!:) Widzę, że nawet krokodyla kuszą szydełkowe pyszności:))Buziaki!:))
Troszkę za słodka :) Krokodyl nie mógł doczekać się ciasteczek i chciał skubnąć talerz :)
Slodkie ciasteczka :))) Slicznie Ci wyszly :)) Pozdrawiam :)
Dziękuję Aguśka :)
Niezły gospodarz z tego misia :)że takimi pysznymi ciastkami częstuje. Pozdrawiam
Pozdrawiam również :)
mniam, aż ślinka cieknie na ich widok
Proszę się częstować :)
Ale pysznie wyglądają, mniam i na pewno są mniej kaloryczne od mojego pieguska ;-)
Dziękuję :) Można wcinać ile się chce i w boczki nie pójdą :)
Ale wspaniałe ciasteczka miś rozdaje ;) .Bardzo dziękuję za udział w naszych zajęciach Cyklicznego Szydełka. Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję :)A ja dziękuję za zorganizowanie tak fajnej zabawy :)Pozdrawiam
Bardzo smakowite i do tego Miś podaje. Bardzo się cieszę, że wzięłaś udział w zabawie i przygotowałaś ciasteczka wg mojego tutorialu. Serdecznie zapraszam na kolejne odsłony :)
A ja się cieszę, że podzieliłaś się swoim pomysłem :)Pozdrawiam
Smakowite
Aaaaaa... krokodyl mnie powalił na łopatki :)))Ciasteczka pysznie się prezentują :)
Krokodyl zgarnia cały talerz razem ze wszystkimi ciatkami :)
Wspaniałe szydełkowe ciasteczka:) Pozdrawiam:)
Dziękuję :)
Ils sont tous gourmands !!!Merci pour la visite !Anna
Jakie to słodkie :)
Od takich ciastek się chyba nie tyje:)))
Na szczęście nie :) Można wcinać ile się ma ochotę :)
Wyglądają pysznie!
jakie fajne ^^
ojojoj ale piękne:D
Jakie świetne! Ja ostatnio zobaczyłam szydełkowego sherlocka holmesa, ale jako że nie umiem nic robić na szydełku męczę moją mamę :D
Dziękuję :)Dobrze, że masz kogo pomęczyć :)
Witajcie, Dziś Światowy Dzień Zwierząt , więc swoje święto mają wszystkie zwierzęta. Ich święto ustanowiono w 1931 roku na konwencji eko...
Jaka słodka foto sesja!!!:) Widzę, że nawet krokodyla kuszą szydełkowe pyszności:))
OdpowiedzUsuńBuziaki!:))
Troszkę za słodka :) Krokodyl nie mógł doczekać się ciasteczek i chciał skubnąć talerz :)
UsuńTroszkę za słodka :) Krokodyl nie mógł doczekać się ciasteczek i chciał skubnąć talerz :)
UsuńSlodkie ciasteczka :))) Slicznie Ci wyszly :)) Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńDziękuję Aguśka :)
UsuńNiezły gospodarz z tego misia :)że takimi pysznymi ciastkami częstuje. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPozdrawiam również :)
Usuńmniam, aż ślinka cieknie na ich widok
OdpowiedzUsuńProszę się częstować :)
UsuńAle pysznie wyglądają, mniam i na pewno są mniej kaloryczne od mojego pieguska ;-)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńMożna wcinać ile się chce i w boczki nie pójdą :)
Ale wspaniałe ciasteczka miś rozdaje ;) .Bardzo dziękuję za udział w naszych zajęciach Cyklicznego Szydełka. Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńA ja dziękuję za zorganizowanie tak fajnej zabawy :)
Pozdrawiam
Ale wspaniałe ciasteczka miś rozdaje ;) .Bardzo dziękuję za udział w naszych zajęciach Cyklicznego Szydełka. Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńBardzo smakowite i do tego Miś podaje. Bardzo się cieszę, że wzięłaś udział w zabawie i przygotowałaś ciasteczka wg mojego tutorialu. Serdecznie zapraszam na kolejne odsłony :)
OdpowiedzUsuńA ja się cieszę, że podzieliłaś się swoim pomysłem :)
UsuńPozdrawiam
Smakowite
OdpowiedzUsuńSmakowite
OdpowiedzUsuńAaaaaa... krokodyl mnie powalił na łopatki :)))
OdpowiedzUsuńCiasteczka pysznie się prezentują :)
Krokodyl zgarnia cały talerz razem ze wszystkimi ciatkami :)
UsuńWspaniałe szydełkowe ciasteczka:) Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńIls sont tous gourmands !!!
OdpowiedzUsuńMerci pour la visite !
Anna
Dziękuję :)
UsuńJakie to słodkie :)
OdpowiedzUsuńOd takich ciastek się chyba nie tyje:)))
OdpowiedzUsuńNa szczęście nie :) Można wcinać ile się ma ochotę :)
OdpowiedzUsuńWyglądają pysznie!
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńjakie fajne ^^
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuńojojoj ale piękne:D
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńJakie świetne! Ja ostatnio zobaczyłam szydełkowego sherlocka holmesa, ale jako że nie umiem nic robić na szydełku męczę moją mamę :D
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńDobrze, że masz kogo pomęczyć :)