Witam,
Pierwszego czerwca mój Matuch skończył cztery lata.
Już wielki chłop z niego :)
Z tej okazji zamówiłam kartkę u Janusza.
Miała być kosmiczna z Saturnem (ulubiona planeta).
Jest rewelacyjna :)
Oto i ona:
Ja za to zrobiłam specjalny kolorowy worek na skarby :)
Mateusz zażyczył sobie coś takiego, jak zobaczył jak robię pojemnik na szydełka.
Tylko miał być większy i kolorowy :) Żeby mógł trzymać tam swoje skarby :)
Od razu zapakował do niego samochody :)
Wzór jest bardzo prosty :)
Najpierw zrobiłam koło słupkami. Kiedy osiągnęłam pożądaną średnicę zaczęłam obrabiać słupkami dookoła. I tak powstał taki właśnie woreczek na skarby :)
Pozdrawiam
Monika
Kartka urocza:) A worek ma cudowne kolorki i na pewno jest bardzo praktyczny. Wszystkiego najlepszego dla synusia:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńUrocza karteczka, a woreczek wspaniały. Grunt, że mieści wszystkie skarby Mateusza.
OdpowiedzUsuńDziękuję :) Mieści się nawet więcej :)
UsuńŚwietny prezencik urodzinowy :)
OdpowiedzUsuń:)
Usuń100 lat dla synka :) Powazny wiek i powazne prezenty :) Bedzie kiedys kosmonauta :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńLubi rakiety i kosmos ale się upiera, że będzie policjantem :)
Świetna kartka. A woreczek wyszedł super. I fajne ma kolory:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńJejku, świetną kosmiczną kartkę Twój synek dostał :D. A taki woreczek na skarby bardzo praktyczny i cudownie kolorowy, samochody mają gdzie parkować :P.
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńWszystkiego najlepszego dla Twojego szkraba!
OdpowiedzUsuńWorek fantastyczny. Skarb na skarby ;-).
Dziękuję :)
Usuń