Blog o szydełku i szydełkowych tworach, trochę o książkach i podróżach małych i dużych.
poniedziałek, 15 września 2014
Otul jesień - odsłona szósta (ostatnia)
Witam,
Napiszę tylko tyle, że jestem bardzo zadowolona, że udało mi się skończyć sweterek.
Po pierwszym pruciu nie byłam pewna czy dam radę z takim dużym projektem.
I udało się :)
Został już przetestowany i muszę przyznać, że jest wygodny i cieplutki i troszkę gryzie :) Jak to wełna :)
Tak jak można było przypuszczać po poprzednich wpisach - wyszedł świetnie! :) Dobrałaś też fajne guziki, bardzo mi się podobają :) No to chyba czas na kolejny duży projekt ;)
Dziękuję bardzo :) Jak tylko zobaczyłam te guziki od razu mi się spodobały. A na razie z dużymi projektami się wstrzymam. :) Chociaż może jeszcze jakiś sweterek na zimę ...
Ślicznie! Bardzo się cieszę, że kolejny sweterek skończony i wygląda super! :) Fajnie, że wzięłaś udział w naszej zabawie i mam nadzieję, że spotkamy się w jeszcze nie jednej. :) Ja jeszcze kończę, jakoś stanęłam, ale teraz muszę już wziąć się mocno, bo wstyd nie zrobić na czas. :) Guziczki super pasują. :)
Ja również gratuluję :) ślicznie Ci wyszedł ten sweterek! Miałam go w planach, ale ostatecznie zrezygnowałam z powodu braku czasu :( może kiedyś. .. pozdrawiam!
Gratulacje! Ja swój jeszcze robię i mam nadzieję, że uda mi się zdążyć na czas ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję :) Na pewno się uda, zostało jeszcze pół miesiąca :)
Usuńświetny sweterek
OdpowiedzUsuńŚwietny sweterek!! i gratuluję samozaparcia, ja z reguły jak coś pruję to muszę dojrzeć do drugiego podejścia:)
OdpowiedzUsuńDziękuję :) Pewnie gdybym robiła sama to bym sobie odpuściła, a tak w grupie to jest motywacja :)
UsuńTak jak można było przypuszczać po poprzednich wpisach - wyszedł świetnie! :) Dobrałaś też fajne guziki, bardzo mi się podobają :)
OdpowiedzUsuńNo to chyba czas na kolejny duży projekt ;)
Dziękuję bardzo :) Jak tylko zobaczyłam te guziki od razu mi się spodobały.
UsuńA na razie z dużymi projektami się wstrzymam. :) Chociaż może jeszcze jakiś sweterek na zimę ...
Ha, zaczyna Cię wciągać! :D
UsuńTo już prawie jak uzależnienie :)
UsuńŚlicznie! Bardzo się cieszę, że kolejny sweterek skończony i wygląda super! :) Fajnie, że wzięłaś udział w naszej zabawie i mam nadzieję, że spotkamy się w jeszcze nie jednej. :) Ja jeszcze kończę, jakoś stanęłam, ale teraz muszę już wziąć się mocno, bo wstyd nie zrobić na czas. :) Guziczki super pasują. :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńPowodzenia ze sweterkiem :)
Też się cieszę ze wspólnej zabawy :) kolejne przed nami :)
Świetny sweterek :)
OdpowiedzUsuńJa również gratuluję :) ślicznie Ci wyszedł ten sweterek! Miałam go w planach, ale ostatecznie zrezygnowałam z powodu braku czasu :( może kiedyś. .. pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńDziękuję :) Jak znajdziesz czas to kiedyś :) to proponuję skończyć :)
UsuńFajnie się robi a jeszcze lepiej nosi :)
Pozdrawiam
Super sweter!! Gratki:)))
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
UsuńJedyny jaki do tej pory udało mi się zrobić :)